Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Ürünlerimiz kendi imalatımız olup 1.sınıf hakiki kuzu derisinden üretilmiştir. Merkezimiz Denizli Ankara yolu üzeri Pamukkale yol kavşağında 3.800 m2 kapalı alanda bulunmaktadır.Ayrıca Denizli merkezde 4 ayrı satış mağazamız bulunmaktadır. 34 yıllık iş tecrübemizle başta koyun derisi olmak üzere dana derisi ve keçi derisinden mevcut renk ve model seçeneğimizle hizmet vermekteyiz.

Deri insanın kullandığı ilk giysidir ve dolayısıyla tarihsel bir yönü de vardır. Deri de artık tekstil kadar her şeye uygulanabilen uyum sağlayabilen renk ve çeşidi olan bir madde haline gelmiştir. Deda Deri olarak Müşterilerimize sunduğumuz sınırsız renk ve model yanında özel siparişlerle yanlarında olduğumuzu bir kez daha yinelemek isteriz. Satış sonrası sunduğumuz boya, bakım, ütü , tamir vs. hizmetlerimizle de müşterilerimize destek olmaktayız.Şirketimizin ana hedefi müşteri memnuniyetinin ön planda tutulmasıdır. Bunun için önce dürüstlük ve kaliteye önem vermekteyiz ve bu ilkemizden ödün vermeden ilerlemekteyiz.
KURUMSAL ÜYELİK İLETİŞİM  E BÜLTEN ABONELİĞİ
Hakkımızda Sipariş takibi Ankara yolu üzeri 5.km Denizli İndirim ve kampanyalarımızdan yararlanmak için mail listemize kayıt olun

Satış sözleşmesi Üyelik bilgileri
Gizlilik sözleşmesi Garanti şartları 0 (258) 268 88 22
İletişim İade politikası 0 (258) 268 96 02  
Sıkça Sorulan Sorular Ödeme bilgileri info@dedaderigiyim.com  
  Teslimat    
       

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.